понеділок, 17 лютого 2020 р.
четвер, 13 лютого 2020 р.
Сучасна молодь уже не може обійтись без гаджетів, смартфонів..., на заняттях студенти постійно з телефонами у руках, за що часто отримують зауваження від викладачів. Але не сьогодні!
Сьогодні, 13 лютого був саме той випадок, коли на занятті студентам групи Ф-41 потрібен був лише ТЕЛЕФОН і ручка. Студенти одержали нові знання з теми "Учитель - класний керівник" та закріпили знання одержані на попередньому занятті. Використовуючи сканер QR-кодів, студенти легко знаходили потрінбу інформацію (працювали з документами на освітньому порталі Osvita.ua, виконували різноманітні завдання, а також у своєму телефоні вони пройшли онлайн-тестування). Заняття було насичене різними формами роботи, методами і прийоми навчання.
У кінці заняття студенти Створили лепбук.
понеділок, 3 лютого 2020 р.
3 лютого було проведено заняття з педагогіки з групою Т-31
у компютерному кабінеті №15
Студенти повторили вивчений матеріал з теми "Методи навчання" та "Форми організації навчання". На закріплення матеріалу студентам були запропоновані тести, які вони виконували в режимі онлайн.
Онлайн-тестування на порталі "Всеосвіта"
Підписатися на:
Дописи (Atom)





























